...

HANIA DARMAS

Moją mocą są: energia, która mnie rozpiera oraz autentyczność. Moją medycyną jest taniec – taniec ciała, serca, seksu, ducha i relacji z innymi. Pragnę podzielić się mocą poruszeń i połączeń… takie, jakie jesteśmy – bez muszyzmów i masek.

Kobieta na ścieżce tantry i rozwoju osobistego, nauczycielka, choreoterapeutka, joginka, tancerka, psychoterapeutka Gestalt, masażystka tantryczna, tłumaczka językowa.

6 lat temu Hania i Magda założyły „MILABO” – przestrzeń dla kobiet, dla mężczyzn i dla par, w której mogą rozwijać się osobiście, tańczyć, praktykować jogę, eksplorować tantrę, medytację i pracę z oddechem, relaksować się, odkrywać i zakochiwać w ciele i duszy, ruszać, bawić, śmiać, płakać, krzyczeć, pięknieć… po prostu BYĆ.

WARSZTATY

Terapia jogą hormonalną wg Dinah Rodrigues

W trakcie warsztatu przedstawię terapię jogą hormonalną, którą ponad 70 lat temu stworzyła psycholożka i joginka Dinah Rodriguez. Joga Hormonalna – to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, odpowiedni oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów.

Joga hormonalna działa profilaktycznie i terapeutycznie, odmładza, podnosi poziom żeńskich hormonów, daje energię i witalność, lepszą sprawność fizyczną, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną!

KORZYŚCI płynące z regularnej praktyki Jogi Hormonalnej:

• oddziałuje na całe ciało, a głównie na: jajniki, przysadkę, tarczycę, nadnercza

• ma działanie terapeutyczne i profilaktyczne

• podnosi poziom libido i podwyższa energię życiową

• łagodzi PMS oraz przejście przez menopauzę

• odmładza

• pomaga osobom z niedoczynnością tarczycy i chorobą Hashimoto

• wpływa na poprawę skóry dla osób z trądzikiem o podłożu hormonalnym

• pomaga Kobietom leczącym się z powodu niepłodności

• wpływa na zminimalizowanie zaburzeń hormonalnych m.in. PCOS (zespół policystycznych jajników), zaburzenia cyklu menstruacyjnego, zanik miesiączki, PMS, przedwczesna menopauza (zanik miesiączki i niski poziom estrogenów)

• spokój i wewnętrzna równowaga

Taniec życia – pajęczyna połączeń

Zapraszam do podróży w ruchu, dotyku, czuciu, słowie ze sobą samą i z innymi kobietami. Po całym dniu pięknych doświadczeń warsztatowych będziesz mogła zintegrować sobie doznania i przeżycia oraz puścić to, co już nie służy, tak, aby zrobić miejsce na nowe.

Będziemy przeglądać się w lustrach, jakimi są inne kobiety, tańczyć, medytować w ruchu, odpoczywać, odpuszczać. Przeprowadzę Cię przez kilka doświadczeń solo, w parach oraz w grupie, pooddychamy razem, ale przede wszystkim będzie to czas wejścia w ciała w tańcu spontanicznym.

Na tym warsztacie naprawdę nic nie musisz, wszystko możesz.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.