...

FREYA WOLNA

Freya to pełna życia, charyzmatyczna facylitatorka z pasją do rozwoju i transformacji. Wspiera kobiety, mężczyzn i pary w przebudzeniu seksualnej mocy i optymalnego potencjału. Stworzyła metodę TantraSoma łączącą Tantrę, breathwork i bioenergetykę, aby jej klienci mogli otworzyć się na przyjemność stanów FLOW w formie seksualnego i duchowego przebudzenia. 

Freya prowadzi warsztaty transformacyjne, wzmacniając uczestników w obszarach świadomej seksualności i związków, mając na celu rozwinięcie ich pełnego potencjału. Od 2017 roku prowadzi roczne treningi Tantry, Masażu tantrycznego oraz Dark Eros Intensive jako główna trenerka w szkole The Paths of Transformation Johna Hawkena. Prowadzi również autorskie warsztaty Tantry dla Kobiet i świadomej seksualności dla singli i par Tantric Flow. Jest oddana pracy z medycyną kakao, tworząc eventy Ecstatic Cacao, gdzie tworzy unikalne przestrzenie medytacji i tańca przy transowej muzyce, którą z kunsztem i pasją miksuje jako DJ.  Silna obecność, integralność i kobiece kochające serce Freyi tworzą bezpieczną przestrzeń do transformacji i rozwoju.

Ponad 20 letnie doświadczenie trenerskie, praca performatywno-edukacyjna w Teatrze Praktycznym, a także praktyka coachingowa i terapeutyczna dały jej gruntowne podstawy do prowadzenia klientów w procesach zmiany, prowadzenia dużych grup, profesjonalnego podejścia i etycznego nauczania. Podobnie jak Tantra, Freya tka swoją wyjątkową mieszankę doświadczeń życiowych i zawodowych, pasji do uzdrawiania, pracy z ciałem i oddechem, głębokiej szamańskiej mądrości z bioenergetyką i tantrą. Jej intuicja, umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby uczestników, wrażliwość na ich trudności i traumy stwarza unikalną przestrzeń do transformacji i odkrywania siebie.  Podczas swoich warsztatów Freya słucha uważnie nie tylko słów, ale także wczuwa się w energię poszczególnych osób jak i całej grupy. Towarzyszy uczestnikom w trudnościach, progach i olśnieniach, podtrzymując w smutku i radości, subtelnie prowadzi do odkrywania i wchodzenia w ekstatyczne stany flow. Freya zawsze dostosowuje program warsztatów do indywidualnych potrzeb uczestników i grupy jako całości. Jej silna osobowość, intuicyjne podejście oraz charyzmatyczny głos sprawiają, że jej treningi są naprawdę wyjątkowym doświadczeniem.

Freya tak mówi o sobie: To co robię to moja pasja. Pomagam kobietom uwolnić ciało z więzów uwarunkowań i blokad. Chcę byś poczuła wibracje, energię życia, mocy i przyjemne stany flow.  Moje medycyna oparta jest na wieloletnich doświadczeniach własnego rozwoju i profesjonalizmie  ponad 20 lat pracy w prowadzeniu ludzi na ścieżce rozwoju, to mądrość, wnikliwość i uważność połączona z intuicją. Klientki często nazywają mnie czułą przewodniczką, tantryczną Mamą Freyą z zamiłowaniem do życia i transformacji. Przeszkoliłam tysiące osób zarówno jako profesjonalna trenerka, performerka w Teatrze oraz jako coach i nauczycielka transformacji i Tantry.

Linki:

FB: Freya Wolna https://www.facebook.com/freya.tantraway/,

Insta: tantrabyFreya https://www.instagram.com/tantrabyfreya/

ttp://www.tantrawbyfreya.com/

WARSZTATY

Chcę zaprosić kobiety do doświadczenia dotyku, do poruszania ciałem, uaktywnienia energii życiowej, do medytacji i wizualizacji. Wszystko w poszanowaniu granic – praca z określaniem granicami jest częścią tego warsztatu.

1.Przebudzenie Królowej – odzyskaj moc kobiecości. Warsztat tantryczny dla kobiet.

Warsztat Przebudzenie Królowej pozwoli ci odkryć swoją kobiecą moc, boską energię Shakti. Przypomni ci jak powrócić do marzeń, do twojej prawdziwej kobiecej istoty, do pasji, ekstazy i harmonii, za którymi tęskni Twoje serce.   

Ten warsztat stworzyłam dla kobiet, które są gotowe wkroczyć w swoje królestwo, suwerenność, przyjemność, magnetyzm i boską kobiecą moc. Odblokowując swój blask, otworzysz się na świat obfitości, zestrojenie odżywiające duszę, poszerzone stany świadomości i ekstatyczną witalność.

Ten warsztat to podróż po twoim wewnętrznym królestwie, do odkrywania Twojej Kobiecej Mocy. 

2. Kupała trans dance i rytuał sex magic.

Tuż po transformującej ceremonii Ognia, zapraszam cię na Sabat Trans Dance połączony z rytuałem Sex Magic

Czy masz odwagę marzyć?

  • o miłości bez granic… 
  • o seksie, który zabiera do nieba… 
  • o podążaniu za tęsknotami twojego serca…
  • o pracy, która karmi i spełnia dając obfitość…
  • o podróżach na krańce świata… 
  • o szczęśliwym domu i rodzinie?
  • o pokoju na świecie i dobrostanie wszystkich istot?

Kupała Trans Dance 

Zapraszam Was w tajemniczy świat magii i dawnych kobiecych tradycji!  

Od tysięcy lat kobiety spotykały się przy ogniu by tworzyć magię. „Sabat czarownic” to spotkanie, które w tradycjach pogańskich odbywało się w ważne dni w cyklu natury.  Festiwal Kobiet przypada na okres przesilenia letniego. To czas pełen radości i magii. W noc Kupały odważnie skaczemy przez ogniska, puszczamy wianki na wodzie, co ma zapewnić nam obfitość, ochronę, pomyślną przyszłość i szczęście w miłości. To także noc wróżb i zaklęć, a magia tej nocy jest potężna i tajemnicza. Podczas Kupała Trans dance i Rytuału Sex Magic połączymy się z pradawnymi tradycjami, naturą i naszą kobiecą mocą. 

Przygotowałam dla Was wspaniały set magiczno-transowej muzyki, która sama w sobie zabiera w odmienne stany świadomości! 

  • Wybierzmy się w podróż po marzenia! 
  • Podejmijmy wyzwanie stworzenia CUDu manifestacji
  • Przypomnijmy sobie naszą moc!

Sex Magic 

to potężna sztuka transformacji energii seksualnej do tworzenia i przyciągania rzeczywistych i materialnych rezultatów. Można wykorzystać tę praktykę do uzdrawiania (siebie i innych), uwalniania bólu, praktykowania wybaczania, rozwoju swojego biznesu, przyciągania obfitości lub partnera i miłości życia.  Praktyki Sex Magic możemy wykonywać jako rytuał intymny solo lub w parze. Tutaj stworzymy rytuał grupowy, bez nagości i intymnych kontaktów. 

Sztuka tantrycznej manifestacji wynika z pojmowania ciała jako mikrokosmosu i przyjęcia, że to co „na zewnątrz” jest odbiciem naszego wnętrza. Zmień jedną rzecz wewnątrz siebie, a Wszechświat i Twoja zewnętrzna rzeczywistość odpowie, aby odzwierciedlić tę zmianę.  Energia seksualna jest podstawową siłą twórczą, źródłem naszego istnienia. Wszyscy jesteśmy wynikiem tańca energii seksualnej kobiety i mężczyzny. Zarówno na poziomie materialnym jak i głębiej na poziomie magicznym, pomiędzy żeńską zasadą energii Shakti i męską zasadą świadomości Shivy.  

Podczas tej ceremonii zjednoczysz swoją moc seksualną z mocą duchową i mocą twoich pragnień.

Przyjdź w spódnicy i wianku na głowie.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.