...

DOMINIKA OSAK – PRACOWNIA DOSTRAJANIA

Zapraszam Was, Kobiety, do Pracowni Dostrajania, gdzie spotkamy się i uzewnętrznimy Wasze wewnętrzne piękno. Bo będąc w połączeniu z wewnątrz i w ekspresji na zewnątrz, tworzymy jedność. 

W trakcie festiwalu w oddzielnej przestrzeni stworzę dla Was miejsce, gdzie możecie przyjść pobyć z pięknymi tkaninami, biżuterią, dodatkami. Chcę zaprosić Was do spotkania ze sobą, do zobaczenia swojego piękna! 

Przywiozę ze sobą najnowszą kolekcję moich autorskich biżuteryjnych Sukni Szat oraz magicznej biżuterii z Grecji i Maroka. Będzie przepięknie!

Mam na imię Dominika. W wyniku realizacji swojego własnego marzenia o pięknej i wygodnej sukni na co dzień, stworzyłam autorską markę DomiSol. Własnoręcznie tworzę unikatowe biżuteryjne Suknie Szaty ze sprowadzanych przeze mnie tkanin z różnych krajów (dotychczas stworzyłam mini kolekcje z batiku ze Sri Lanki, Afryki, Indii oraz tkanin z Uzbekistanu). Dodatkowo sprowadzam piękną ręcznie robioną biżuterię z Grecji oraz Maroka.

Naturalnie towarzyszę w dostrajaniu Kobietom, które poczują, że chcą dostrajać się obok mnie. Szyję Suknie, dobieram tkaniny, robię biżuterię z intencją, towarzyszę w zakresie wyrażenia swojego wnętrza poprzez ubiór. Zapraszam do wspólnej kreacji!

DomiSol

Linki:

https://www.facebook.com/DomiSolDostrajam

https://www.instagram.com/domisol_dostrajam

www.domisol.pl

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.