DOMINIKA OSAK

Moim nauczycielem jest Serce. W nim odkryłam swoją MOC (Miłość-Odwagę-Czułość). Ono jest moim wsparciem, drogowskazem, przewodnikiem duchowym. W mojej ziemskiej wędrówce dzielę się osobistym doświadczeniem i drogą serca. Wierzę, że nie potrzebujemy szukać odpowiedzi na zewnątrz, bo każda z nas ma je wszystkie wewnątrz siebie. Łącząc się z Sercem, łączymy się również z esencją naszej kobiecości.

Jestem nikim i jestem wszystkim, czym jestem.

Odkąd odnalazłam i poczułam te słowa w sobie, moje życie zaczęło nabierać innego kształtu. Przepływam przez nie, a ono formuje się tak, aby mi najlepiej służyć. Współgramy ze sobą, harmonijnie współbrzmimy. Głęboka świadomość bycia nikim daje poczucie wolności, a czucie, że dla samej siebie jest się absolutnie wszystkim, co najlepsze i najpiękniejsze, ubiera tę wolność w kompletność i MOC (Miłość-Odwagę-Czułość), w bycie w swojej prawdzie.

Tak przejawia się moja wewnętrzna moc życia w tym kwantowym świecie.

WARSZTATY

Poranne Dostrojenie – spotkanie z dźwiękiem

Zapraszam do porannego spotkania z samą sobą.

Wsłuchując się w dźwięki wysoko wibracyjnych instrumentów (kamertony, skrzypce, misy, dzwonki) oraz łącząc się z pulsem Ziemi, pulsem Serca i dźwiękami otaczającego nas świata, poszukamy swojego własnego brzmienia, osobistej wibracji, aby wspólnie dostroić się tworząc harmonijną orkiestrę współbrzmiących Serc.