...

DIANA POTERALSKA-ŁYŻNIK

Jestem sobą – dojrzałą kobietą, spełnioną we wszystkich rolach życiowych, wielowymiarową istotą, z całym wachlarzem zainteresowań i kompetencji. Mogę odpowiedzialnie powiedzieć, że w pełni kocham i akceptuję siebie.

Inspiruję, wspieram i towarzyszę ludziom a przede wszystkim kobietom na drodze rozwoju świadomości i poznania siebie. Realizuje się jako kołczyni, arteterapeutka, liderka jogi śmiechu, instruktorka gimnastyki słowiańskiej, konsultantka Feng Shui, BaZi i ZeRi, duchowa doula. Prowadzę sesje terapii regresyjnej LFT, Psychobiologii oraz pola informacyjnego TimeWaver.

Od lat, z potrzeby serca, kroczę Kobiecą ścieżką. Zasiadam w kobiecych kręgach szamańskich i w Kręgu Starszyzny. Jestem założycielką Good Life Academy – centrum terapii holistycznych i rozwoju osobistego. Od wielu lat prowadzę kręgi, warsztaty i ceremonie dla kobiet. Współtworzę Festiwal Kobiet.

Moją medycyną jest życzliwość i optymizm, ciekawość i otwarcie na drugiego człowieka. Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna, potrafię znaleźć pozytyw we wszystkim czego doświadczamy w życiu. Mam moc wglądu, komunikacji i inspiracji. Daję przestrzeń, słucham, współodczuwam z głębi serca zachowując siebie. Kreuję światy pełne piękna i radości. Poruszam serca.

 Linki:

Fb: Diana Poteralska-Łyżnik

Insta: diana_poteralska

www.goodlifeacademy.pl

WARSZTATY

1. Gimnastyka słowiańska dla kobiet – droga do siebie.

Czy zastanawiałaś się kiedyś skąd wzięła się opinia o Słowiankach jako o wyjątkowo pięknych, dumnych, dorodnych, pełnych mocy i witalności kobietach zachowujących swój niepowtarzalny urok i sprawność do późnej starości. Okazuje się, że jedną z przyczyn jest niezwykła gimnastyka przekazywana z pokolenia na pokolenie tylko w linii żeńskiej.

Gimnastyka Słowiańska jest odkrytą na nowo, tradycyjną praktyką pochodzącą z naszego kręgu kulturowego, przede wszystkim od wschodnich sąsiadów, z Białorusi, Rosji i Ukrainy. Była też obecna na wschodnich terenach Polski, np. na Podlasiu. Kobiety, z matki na córkę, przekazywały sobie ćwiczenia, które pomagały im zachować kondycję, pielęgnować wdzięk i urodę, przygotowywać do np. ciąży i porodu, być w kontakcie ze swoim ciałem i z cyklami natury oraz harmonizować duszę, umysł i ciało,

Ćwiczenia te, dobierane według faz księżyca i słońca, pomagały kobietom kontaktować się z przodkami oraz otrzymywać wsparcie od opiekunów i przewodników z wyższego świata. Ten system ćwiczeń w odczuwalny sposób wspiera i harmonizuje naszą kobiecą energię.

Podczas tego warsztatu poznasz wszelkie zalety i sekrety Gimnastyki Słowiańskiej, jak również nauczysz się podstawowych pozycji oraz odbędziesz pełną sesję 7 ćwiczeń wyliczonych na dzień, godzinę i miejsce praktyki podczas Festiwalu Kobiet w Tarasce.

Zapraszam kobiety w każdym wieku i w każdej kondycji fizycznej. To są ćwiczenia stworzone przed wiekami przez kobiety dla kobiet.

 

2. 12 życiowych zasad szczęśliwych kobiet.

Ten interaktywny wykład jest próbą ujęcia w jasne i proste zasady sposobów myślenia o sobie i o świecie oraz zachowań w codziennym życiu, które wspierają poczucie własnej wartości, zgodę na siebie, przynoszą zadowolenie ze wszystkich aspektów życia, spokój i pogodę ducha, radość istnienia.

Podczas warsztatu rozpoznasz jak mówisz o sobie, jak się postrzegasz i sabotujesz, co osłabia a co wzmacnia Twoje naturalne prawo do życia w radości i spełnieniu. Dowiesz się jaki jest Twój poziom samouznania i szacunku do samej siebie, jak przejąć odpowiedzialność za siebie i swój dobrostan oraz przywrócić umiejętności do bycia wspieraną przez życie, do płynięcia z jego nurtem.

Przyjrzymy się naszym przekonaniom, nawykowym zachowaniom i myślom, które powodują, że nie stoimy w pełni za sobą. Warsztat przywraca sprawczość, podnosi samoświadomość, daje poczucie lekkości i wizję życia w zgodzie ze sobą.

Zasady są proste i łatwe w zastosowaniu. Od teraz, od dziś w naszej drodze do samoakceptacji i szczęścia.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.