...

CHRYSCINA SIUCHYKAVA JASNOCZUJĄCA

Zapraszam kobiety do zatrzymania się i zanurzenia w oceanie siostrzeńskiej miłości, w zaufaniu, bez oceniania i doradzania. Uwielbiam obserwować jak bardzo uzdrawiająca jest kobieca obecność. Podczas warsztatów często wplatam pracę z głosem, ruch intuicyjny, szamańskie i tantryczne praktyki.

Chryscina organizuje świadome panieńskie, zaślubiny, ceremonie kakao, trzyma kręgi kobiet, współorganizuje wysokowibracyjne wydarzenia, uczestniczy w ceremoniach szamańskich. Towarzyszy kobietom podczas ważnych momentów w życiu, organizując spersonalizowane ceremonie i rytuały. Pracuje też indywidualnie z klientem podczas sesji  energetycznych łącząc metodę Spirit Release (Ochrona i Zarządzanie Energią) z autorską. 

Całe życie jest związana z pracą z ludźmi, ich rozwojem i szeroko rozumianą sztuką. Oprowadzała ludzi po Miejscach Mocy na drugim końcu świata (głównie Azja Południowo-Wschodnia, a także Transsyberiada, USA…). Organizowała wydarzenia mniejsze i większe (Świadomy Sylwester 2019 i 2020, TEDxWarsaw, festiwal Świadomość Tantrycznego Ducha, ceremonie, rytuały, warsztaty kreatywne itd.). Występowała na scenie m.in. na festiwalu Wibracje oraz Tribal Gathering. Jest współzałożycielką grupy na Facebook “Krąg Wiedźm – grupa przebudzonych Kobiet”. Zgłębia ścieżkę tantryczną dzięki Freyi Wolnej, Jance Jankiewicz, Mooni Lion Popowicz oraz Jance Jankiewicz. Chryscina jest członkinią Wspólnoty Świętej Seksualności w Polsce. 

“W życiu kieruję się sercem i zapraszam ludzi do patrzenia na świat równie otwartym serce”

WARSZTATY

Stwórz własny eliksir miłości

Kochana Bogini,

zapraszam Cię na warsztat, podczas którego zanurzymy się w oceanie siostrzeńskiej miłości, odkryjemy dostęp do źródła bezwarunkowej miłości i poznamy moc kreacji i manifestacji…

Łącząc się z głównymi naszymi centrami (pierwsze oko- intuicja, otwarte serce i kobiece łono) każda z nas wykreuje swoją najlepszą wersję rzeczywistości na najbliższy czas i zawrze go w eliksirze!

CZEGO DOŚWIADCZYSZ?

– rytuału łączenia się z bezwarunkową miłością,

– siostrzeństwa w kobiecym kręgu,

– czułej wzajemnej obecności w słuchaniu i rozumieniu,

– stworzenia własnego eliksiru miłości, który będziesz mogła wykorzystywać intencyjnie w życiu;

Materiały są zapewnione-po prostu przyjdź. Możesz zabrać talizmany na ołtarz i poduszkę do siedzenia.

Warsztat dodatkowo płatny 10 zł.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.