ATIMAYA BRZOSTYŃSKA

Na ścieżce rozwoju i samopoznania jestem od ponad siedmiu lat. Przez ten czas poznałam wiele technik medytacyjnych, rozwoju osobistego i duchowego.

Moim celem życiowym jest poszerzanie świadomości oraz praktyka uważności w życiu codziennym, które budzą nas z iluzji i uwarunkowań. Według mnie to właśnie wyjście poza swoją iluzję i poznanie istoty rzeczy jest jedyną drogą do transformacji świata wokół nas.

Jestem certyfikowanym instruktorem Medytacji Aktywnych oraz Terapii Medytacyjnych OSHO®, praktykiem Ajurwedyjskiego Masażu Piersi dla Kobiet Sahashi Breast Care®. Od pięciu lat współpracuję z Ośrodkiem Medytacji OSHO Afroz w Grecji, gdzie prowadziłam medytacje aktywne i kręgi kobiet, jak również uczestniczyłam i asystowałam w wielu warsztatach rozwojowych i medytacyjnych.

WARSZTATY

Równowaga między dawaniem i otrzymywaniem – poranna praktyka medytacji aktywnej OSHO Nadabrahma

Jest to poranna medytacja inspirowana medytacją tybetańskich mnichów. Jej moc tkwi w dźwięku wydobywanym przez ciało- tzw. humming lub po polsku mruczenie, w drugiej części wykonuje się delikatne ruchy rękami zataczając kręgi w geście dawania i otrzymywania, ostatnią częścią jest siedzenie w ciszy.

Poczuj kreatywność w głębokim kontakcie z Twoimi piersiami – medytacja z Księgi Sekretów OSHO

Jest to półgodzinna medytacja z sutrą, prowadzona przez muzykę, w której koncentrujemy się na swoich piersiach i wizualizujemy kreatywność przenikająca do naszej istoty.