ATIMAYA BRZOSTYŃSKA
Świadomość, medytacja i obserwacja rzeczywistości to najlepsza medycyna w dzisiejszym świecie. Samoświadomość i czuła relacja z własnym ciałem to największa moc, którą mamy.
Na ścieżce rozwoju i samopoznania jestem od ponad siedmiu lat. Przez ten czas poznałam wiele technik medytacyjnych, rozwoju osobistego i duchowego.
Moim celem życiowym jest poszerzanie świadomości oraz praktyka uważności w życiu codziennym, które budzą nas z iluzji i uwarunkowań. Według mnie to właśnie wyjście poza swoją iluzję i poznanie istoty rzeczy jest jedyną drogą do transformacji świata wokół nas.
Jestem certyfikowanym instruktorem Medytacji Aktywnych oraz Terapii Medytacyjnych OSHO®, praktykiem Ajurwedyjskiego Masażu Piersi dla Kobiet Sahashi Breast Care®. Od pięciu lat współpracuję z Ośrodkiem Medytacji OSHO Afroz w Grecji, gdzie prowadziłam medytacje aktywne i kręgi kobiet, jak również uczestniczyłam i asystowałam w wielu warsztatach rozwojowych i medytacyjnych.
WARSZTATY
Równowaga między dawaniem i otrzymywaniem – poranna praktyka medytacji aktywnej OSHO Nadabrahma
Jest to poranna medytacja inspirowana medytacją tybetańskich mnichów. Jej moc tkwi w dźwięku wydobywanym przez ciało- tzw. humming lub po polsku mruczenie, w drugiej części wykonuje się delikatne ruchy rękami zataczając kręgi w geście dawania i otrzymywania, ostatnią częścią jest siedzenie w ciszy.
Poczuj kreatywność w głębokim kontakcie z Twoimi piersiami – medytacja z Księgi Sekretów OSHO
Jest to półgodzinna medytacja z sutrą, prowadzona przez muzykę, w której koncentrujemy się na swoich piersiach i wizualizujemy kreatywność przenikająca do naszej istoty.
Aktywna medytacja Kundalini Osho. Medytacja OSHO Kundalini
Ta składająca się z czterech części medytacja wprowadza ciało w stan rozluźnienia i relaksu. Specjalnie skomponowana muzyka prowadzi nas przez wszystkie fazy. Sama w sobie technika ma charakter żeński- związany z poddaniem się, odpuszczeniem i zaufaniem do mądrości ciała. W pierwszej, w rozluźnieniu pozwalamy, aby nasze ciało zadrżało. Druga faza poddanie się prowadzeniu naszego ciała w tańcu, aby w trzeciej części zastygnąć w bezruchu, i w czwartej fazie poddać się całkowitemu rozluźnieniu i relaksowi.