...

ASIA PYREK – “MARIPOSA”

Propaguję szczęśliwe, kreatywne życie – naturalny śpiew, świętą kobiecość, poszerzanie świadomości. Indianka. Numerolożka. Coach szczęścia. Wokalistka i kompozytorka. Podróżniczka.

Jestem Tancerką Słońca – zaadoptowaną przez kanadyjskie Czarne Stopy 23 lata temu. Od Indian przyjmowałam nauki – m.in. na temat świętej kobiecości. Od 25 lat zajmuję się szczęściem – o nim piszę, mówię i śpiewam. Jako Mariposa – nagrałam na Kubie solową płytę “Efekt Motyla” (to muzyczna podróż bohaterki). Obecnie pracuję nad kolejnym solowym albumem – tym razem prawie same moje głosy. 15 piosenek “O! Miłości…” – mądrości Serca. Piosenki dotąd opublikowane “Jestem” i “Jedyni wymarzeni”. Propaguję otwieranie się na śpiewanie (autorskie warsztaty “JesteśMY Muzyką” i improwizowany chór “Mariposa Circle Singing”).

Moją medycyną jest głos, improwizacja i tworzenie pieśni – jako sposób na uwalnianie blokad energetycznych, docieranie do siebie, ukochiwanie siebie, otwieranie się na piękno swojej duszy i odzyskiwanie dostępu do mocy swojej kreatywności, oraz śpiewanie w kręgu – jako sposób na doświadczanie głębokiego połączenia z innymi, czasem wręcz mistycznych uniesień.

KONCERT

Koncert solowy – Mariposa “O! Miłości…” na otwarcie festiwalu.

Podczas koncertu zaśpiewam piosenki z mojej nowej płyty – wszystkie o mądrości serca, z pozytywnym przekazem 🙂 oraz piosenkę “Wolę sobą być” z płyty Mariposa “Efekt Motyla”.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.