...

ARYA TARA

Tworzę przestrzeń dla rozwoju i pracy nad duchową seksualnością, opartej na miłości i wolności. Jestem kosmiczną wielowymiarową istotą, dakinią, wiedźmą, smoczycą.

Dzięki przebudzeniu mocy, manifestuję to czego pragnę. Otwieram duchową przestrzeń, która aktywuje pamięć komórkową naszych wielowymiarowych wcieleń.

Łączę różne duchowe praktyki seksualne: świątynną seksualność, tantra jogę, tantrę buddyzmu tybetańskiego, szamanizmu, tantryczną transformację cienia, neo-tantrę zachodnią wraz z zachodnimi metodami terapeutycznymi. Traktuję energię seksualną jako drogę do wyzwolenia z uwarunkowań i ścieżkę ekstazy.

Prowadzę indywidualne sesje uzdrawiania seksualnego łącząc się z jakościami pochodzącymi ze świątyń matriarchalnych, które pozwalają na uzdrowienie na głębszym poziomie, rodowym jak i wcieleniowym. Wspieram kobiety aby wchodziły w swoją moc seksualną, w swój potencjał kreacji i manifestacji rzeczywistości.

Prowadzę warsztaty związane z wielowymiarową seksualnością, dzięki dotykowi, głosowi, muzyce i wprowadzaniu ciała w wyższe wibracje.

Dzięki osobistemu przebudzeniu, stworzyłam projekt Świątynnego Masażu Lemuriańskiego, aktywującego u innych pamięć Lemurii (pradawnej cywilizacji która była najbardziej rozwiniętą tu na ziemi) i wibracji stamtąd pochodzących.

Moją wizją jest stworzenie Świątyni Wody, łączącej boskie aspekty kobiecości zarówno w kobiecych jak i męskim ciałach, która połączy praktyki tantryczne, w których energia seksualna będzie rozumiana jako święta, ciało będzie doświadczane jako świątynia i która wesprze odrodzenie Nowej Ziemi.

WARSZTATY

Inicjacja świątyni Wielkiej Matki

Pustka Wielkiej Matki oczyściła mnie do nicości moich popiołów. Jej słodki nektar współczucia karmił mnie bezwarunkową miłością, gdy płakałam w smutku mojego upadku.

Cierpliwie trzymała mnie w ciszy mojego poddania się, dopóki nie obudziłam się z głębokiego snu. Wszczepiła mnie w swoje łono i pielęgnowała, gdy moje delikatne korzenie nauczyły się zatapiać głęboko w jej żyznej glebie. Karmiła mnie swoją mądrością swoim bijącym sercem, a jej rytm pulsował w moich żyłach.

W końcu zebrałam siły, by przebić się przez zaskorupiałą ziemię i przyjrzeć się oślepiającym promieniom słońca.Trzymała mnie mocno jak delikatny pączek, aż mój zapach emanował jak kwitnąca róża. Wtedy jej magia i tajemnice ujawniły piękno mojej pełni.

Zapraszam was Kobiety do rytuału inicjującego Świątynię WIELKIEJ MATKI

Która jest tętniąca w moim ciele od kilku lat.

Fizycznie powstaje już ta ŚWIĄTYNIA i będzie wielką ekspansją duszy

Poprzez prowadzoną medytację połączymy się z ciemnością, pustką, esencją naszej kobiecości, aby powrócić do naszego źródła, za którym tęsknimy.

Aby otworzyć portal naszego WIELKIEGO ŁONA.

Kundalini kosmiczny ogień

Kundalini jest nazywana “twórczą energią seksualną”, “spiralną siłą”, “Szakti” czy “ognistym wężem”. Tradycyjna nauka jogi przedstawia Kundalini jako śpiącego węża, leżącego u podstawy kręgosłupa, na skrzyżowaniu Idy, Pingali i Suszumny, zwiniętego w trzy i pół pierścienia. Obudzić go mogą praktyki tantry jogi, techniki oddechowe, pracy z ciałem.

Dzięki jej przebudzeniu, możemy przeżywać orgazmy energetyczne w  całym naszym ciele, wtedy stajemy się tańczącą wibrującą energią, bez granic puszczając kontrolę nad ciałem fizycznym.

Zapraszam cię kobieto na praktykę aktywacji KUNDALINI, KOSMICZNEGO OGNIA

Podczas tej praktyki będziemy stosować techniki oddychania, które oczyszczają i odblokowują utajone tunele między kością ogonową, tym świętym zbiornikiem płynu mózgowo-rdzeniowego, i komorami mózgowymi. Potem naładowany elektrycznością płyn (zwany także Szakti, Ogniem Kosmicznym lub Kundalini) wypływa oczyszczonymi kanałami i użyźnia umysł energią kosmiczną. Uaktywnia się Trzecie Oko, siedziba świadomości indywidualnej, co pobudza gruczoły szyszynkę i przysadkę, te bezpośrednie połączenia ze świadomością kosmiczną.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.