...

ANNA SIERPOWSKA

Moją medycyną jest movement, zapraszam do odkrywania transformującej mocy ruchu. Jest wiele metod pracy. Ja tańczę. Jestem Tańczącą Wojowniczką, kroczę ścieżką Movement Medicine. Ty też nią jesteś. W każdym momencie w którym sobie na to pozwolisz. A wtedy…nie ma rzeczy niemożliwych.

Medicine woman. Jestem certyfikowaną nauczycielką Movement Medicine, terapeutką pracy z ciałem i psychoterapeutką w nurcie bioenergetyki Lowenowskiej (w trakcie certyfikacji certyfikowanego Szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis). Movement Medicine to współczesna, transformująca forma szamańskiej ścieżki uzdrowienia poprzez integrację ciało-serce-duch. Ta praktyka odwołuje się do naszego pierwotnego połączenia z tak zwanym “Unbroken” – zawsze żywą częścią nas, w której jest zawsze przestrzeń na powrót do Domu.

Pracuję ze świadomością poprzez obecność – tu i teraz, w tym ciele. W tym zawiera się ruch, taniec, bezruch, oddech ale też cisza, która uwalnia naszą naturalną energię i wspiera w ucieleśnieniu oraz zamanifestowaniu wewnętrznego potencjału. Prowadzę warsztaty (min. “BodySpace”, “Śniące ciało”, “Czujące serce”), ceremonie cyklicznych naturalnych przesileń oraz regularną praktykę w kilku miastach w Polsce. Moją pracę dopełnia wiedza zdobyta poprzez wieloletnie doświadczenie z dotykiem w polinezyjskiej formie Bodyworków i masażem powięziowym.

Od wielu lat prowadzę również treningi slow joggingu – japońskiego sposobu na długowieczność i zdrowie, propagując ten rodzaj zrównoważonego ruchu. Jestem współautorką innowacyjnej pozycji dla liderów i osób zorientowanych na życie pełnią – “Rezyliencja – śnieżka lidera”.

W ciągłym ruchu ku życiu.

WARSZTATY

Tańczące wojowniczki

Taniec, ruch pozwala nam zbliżyć się do swojej pierwotnej, kobiecej, dzikiej natury. Kontakt z ciałem w ruchu i tym co ono nam chce opowiedzieć, jest wymiarem sacrum. Kobieta łapiąc ten kontakt może wsłuchać się w to co jej święte ciało chce opowiedzieć. Usłyszeć, poczuć wszystkie napięcia i blokady. Wszystkie przykurcze i zranienia. Ale też wszystkie sukcesy i momenty przyjemności. To co woła o usłyszenie, zobaczenie, poczucie i zaopiekowanie właśnie TERAZ.

Jest wiele metod pracy. Ja tańczę. Jestem Tańczącą Wojowniczką, kroczę ścieżką Movement Medicine. Ty też nią jesteś. W każdym momencie w którym sobie na to pozwolisz. A wtedy…nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.