...

ANAHITA DOROTA FLIEGER

Moją medycyną jest mój głos – kiedyś bardzo cichy i nieśmiały, a dziś z całego serca głośno śpiewa pieśni o miłości, jedności i wdzięczności. Śpiew Intuicyjny uzdrowił moją duszę a Biodanza – Taniec Życia oraz taniec z ogniem uwolnił energię w moim ciele dodając mojemu życiu płynności, spontaniczności, pewności siebie i zabawy. Dziś śpiewam, prowadzę medytacje, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty z Biodanzy.

Od 7 lat dzielę się swoją pasją do śpiewu, tańca i naturalnej ekspresji inspirując i zapraszając do przestrzeni wewnętrznej harmonii i spokoju. Zabieram w kojące podróże dźwiękowe podczas medytacji, koncertów czy Śpiewokręgów.

Jestem psycholożką i absolwentką 4 letniej szkoły Biodanzy w Berlinie. Od 2015 roku prowadzę medytacje, warsztaty pracy z głosem, ciałem, grupą, energią, emocjami, komunikacją, muzyką oraz samoekspresją w Polsce i za granicą.

Tworzę przestrzenie, w których jest miejsce dla każdego, gdzie można odpocząć, zrelaksować się, nasycić energią spokoju i zaufania, osadzić się na nowo w sobie, zajrzeć w głąb siebie i sięgać swojego indywidualnego potencjału. Prowadzę regularne warsztaty z Biodanzy w Poznaniu oraz tzw. Śpiewokręgi, czyli kręgi śpiewu intuicyjnego i medytacje prowadzone z muzyką na żywo.

WARSZTATY

Biodanza – Taniec Życia: Wytańczyć Marzenia

Biodanza – Taniec Życia. Poprzez muzykę i zabawę Biodanza pomaga nam pogłębić samoświadomość, połączenie z emocjami i umiejętnością wyrażania ich. Pomaga nam rozwijać i uwalniać wewnętrzny potencjał, chęć działania, kreatywność, pewność siebie i radość z życia. Metoda ta opiera się na modelu teoretycznym i zyskała popularność już w ponad 30 krajach na całym świecie.

Każda vivencia – sesja Biodanzy jest inna. To połączenie przemyślanej i sprawdzonej metodologii z rytuałem kręgu, gestów i bycia razem.

Tematem warsztatu będą Marzenia i ich realizacja. Podczas zajęć zaproponuję kilkanaście utworów oraz dopasowanych do nich ćwiczeń i zabaw ruchowych. Opowiem o ich znaczeniu w kontekście tematu spotkania oraz zaproszę do ich własnej interpretacji w ruchu.

 

Śpiew Marzeń – Medytacja i Śpiewokręgi

O czym tak naprawdę marzysz? Czasem warto się zatrzymać i zapytać samego siebie. Zapraszam Cię do medytacji nad własnymi marzeniami i spojrzenia wszechświatowi głęboko w oczy. Będzie trochę śpiewu intuicyjnego, trochę zabawy głosem i przede wszystkim trochę magii.

Warsztat to zaproszenie do medytacji prowadzonej słowami oraz melodiami granymi na żywych instrumentach. To także wyjątkowa okazja, w której każdy może spróbować śpiewać.

Śpiew w kręgu inspiruje do swobodnej i spontanicznej eksploracji własnego głosu, dając możliwość dołączenia się w dowolnym momencie i z dowolną intensywnością.

Śpiewając skupiamy się na dźwięku i na samym doświadczeniu śpiewania. Nasz umysł odpoczywa, tworzy przestrzeń na kreatywność, zabawę oraz spokój. Śpiew rozwija także naszą intuicję oraz aktywnie sprzyja tzw. procesowi otwierania gardła. Sprawia, że z większą łatwością wyrażamy własne zdanie, mówimy o naszych potrzebach i uczuciach. Nawet mruczenie cichych dźwięków jest uwalniającym doświadczeniem, które pozwala nam sięgnąć osobistych zasobów wewnętrznej mocy.

Śpiew intuicyjny inaczej Voice Healing jest jedną z form muzykoterapii oraz technik uzdrawiania dźwiękiem.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.