...

ALICJA ŁUKASIEWICZ

Jestem instruktorką metody Uwolnij ciało – trening mięśni dna miednicy, absolwentką Seksuologii praktycznej na SWPS, coachką, instruktorką metody oddechowej Butejki, edukatorką seksualną, instruktorką  gimnastyki słowiańskiej oraz praktykiem tantry  (ukończyłam wszystkie moduły treningu w szkole Tantra Woman) i tao.

Na swojej ścieżce świadomie łączę merytoryczną wiedzę, praktykę z ciałem i aspekt energetyczny. Na co dzień towarzyszę Kobietom  w podróży do ich pełni, do ich kobiecości i czucia, jednocześnie dzieląc się swoim doświadczeniem i przeżywaniem tego, co we mnie najbardziej żywe i prawdziwe.

Jestem fanką SYNERGii  i doświadczania na wszystkich poziomach.

Ponadto ukończyłam Akademia Ustawień systemowych Doroty Kraszewskiej –  Skoczkowskiej, a obecnie jestem w trakcie realizacji Studium terapeuty ciała i technik behawioralnych.

Moją medycyną jest Moje Ciało….. i jego Czucie na każdym poziomie, ze wszystkimi konsekwencjami. To Czucie jest bramą do  życia, do odkrywania Siebie i do pełnej akceptacji. Czucie ciała i  emocji, które przez nie przechodzą, ze świadomością, że są – to najpiękniejszy prezent jaki możemy dać same Sobie. Bez oceniania, krytykowania i wyrzutów. Czucie to rozmowa naszego ciała z naszą podświadomością, to nasz drogowskaz, busola… bo każde napięcie, rozluźnienie czy dolegliwość może być odpowiedzią na nasze pytanie. A drogą do tego jest oddech, czucie naszego niewidocznego centrum (mięśnie dna miednicy) i połączenie.

WARSZTATY

Zapraszam Kobiety do poznania i odkrycia swojego Centrum – mięśni dna miednicy (mdm). Choć  na co dzień ich nie widać i często o nich zapominamy to najbardziej aktywne mięśnie w naszym ciele. Będzie też dużo o połączeniu aktywizacji mdm z oddechem  – to jedna ważniejszych informacji. Kobiety dowiedzą się jaką funkcję pełnią mięśnie dna miednicy w ciele i  jakie korzyści płyną z aktywnych ćwiczeń – np. wyeliminowanie nietrzymania moczu, brak bólów kręgosłupa, brak bólu podczas stosunku, zwiększenie przyjemności seksualnej.

Zapraszam też do poznania swojej seksualności na poziomie fizycznym – mówiąc wprost “gdzie co mam?” oraz “jak to wygląda?”  oraz na poziomie energetycznym – ‘co zrobić aby harmonijnie korzystać z energii seksualnej na co dzień i w jaki sposób transformować ją na energię życiową?

1.Mięśnie dna miednicy w spódnicy

– Dostaniesz merytoryczną wiedzę na temat mięśni dna miednicy, jakie pełnią funkcję w ciele Kobiety, o ich połączeniach między narządami, innymi mięśniami i  kręgosłupem oraz informacje dlaczego są tak potrzebne Kobietom w codziennym życiu.

– Doświadczysz medytacji oddechowych łączących oddech przeponowy z pracą mięśni dna miednicy.

– Doświadczysz ćwiczeń rozluźniających i relaksujących Twoje ciało przy jednoczesnym zaangażowaniu mięśni dna miednicy.

– Poczujesz co jest ważniejsze – napinanie czy rozluźnianie mięśni dna miednicy.

– Dowiesz się i poczujesz co mięśnie dna miednicy mają wspólnego z Twoją przyjemnością seksualną?

– Dostaniesz informację co zmienić w swoich codziennych nawykach aby wspierały Twoje mięśnie dna miednicy.

2.Kobieca anatomia i samoświadomość ciała. Czy seks i energia seksualna to to samo?

– Dostaniesz merytoryczną wiedzę za zakresu budowy ciała Kobiety wraz z krótkimi ćwiczeniami.

– Opowiem o seksualności, o energii seksualnej wraz z krótkimi praktykami

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.