...

ALICJA ŁUKASIEWICZ

Jestem instruktorką metody “Uwolnij ciało” – specjalistycznego treningu mięśni dna miednicy, który pomaga kobietom odzyskać pełnię zdrowia i radość z seksualności. Moja edukacja to solidne fundamenty. Ukończenie Seksuologii praktycznej na SWPS, dało mi wiedzę i narzędzia do wsparcia Kobiet w kwestiach ich intymności, a także sferze związków i relacji. Jako instruktorka metody oddechowej Butejki, wspieram kobiety w odkrywaniu potęgi prawidłowego oddechu dla ich zdrowia, spokoju i połączenia ze swoimi emocjami. W roli edukatorki seksualnej, stawiam na otwartość, świadomość i merytoryczną wiedzę. Dzielę się swoim doświadczeniem w lekkości i uważności na Kobiety. Natomiast Gimnastyka słowiańska to moje spojrzenie na łagodną aktywność fizyczną dla Kobiet, która łączy w sobie moc tradycji, harmonię ruchu i świadomy kontakt z ciałem. Praktykuję tantrę i tao, co pozwala mi przekazywać wiedzę o głębokiej transformacji energetycznej (ukończyłam wszystkie moduły treningu w szkole Tantra Woman). Obecnie kontynuuję naukę na Studium terapeuty ciała i technik behawioralnych, co pozwala mi jeszcze lepiej rozumieć związki między ciałem, psychiką i energetyką. Akademia Ustawień Systemowych Doroty Kraszewskiej – Skoczkowskiej poszerzyła moje umiejętności o pracę z rodziną i systemem klienta. Świadomie integruję wiedzę teoretyczną z praktyką, dbając o aspekt energetyczny pracy z ciałem.   W codziennej pracy wspieram kobiety w odkrywaniu ich wewnętrznej mocy, kobiecości i wrażliwości, co jest dla mnie ogromnym źródłem inspiracji i wzajemnego rozwoju.   Wierzę, że czucie ciała jest kluczem do zdrowia, samopoznania i pełnej akceptacji siebie – to nasz najcenniejszy zasób, a zarazem najpiękniejszy prezent, który możemy dać same sobie.   Jestem fanką SYNERGII i doświadczania na wszystkich poziomach.  

Moją medycyną jest Moje Ciało….. i jego Czucie na każdym poziomie, ze wszystkimi konsekwencjami. To Czucie jest bramą do  życia, do odkrywania Siebie i do pełnej akceptacji. Czucie ciała i  emocji, które przez nie przechodzą, ze świadomością, że są – to najpiękniejszy prezent jaki możemy dać same Sobie. Bez oceniania, krytykowania i wyrzutów. Czucie to rozmowa naszego ciała z naszą podświadomością, to nasz drogowskaz, busola… bo każde napięcie, rozluźnienie czy dolegliwość może być odpowiedzią na nasze pytanie. A drogą do tego jest oddech, czucie naszego niewidocznego centrum (mięśnie dna miednicy) i połączenie.

Linki:

FB: Alicja Łukasiewicz – Słowianka po drugiej stronie lustra

Instagram: alicjalukasiewicz9

WARSZTATY

Zapraszam Kobiety do poznania i odkrycia swojego Centrum – mięśni dna miednicy. Choć  na co dzień ich nie widać i często o nich zapominamy to najbardziej aktywne mięśnie w naszym ciele. Będzie też dużo o połączeniu aktywizacji mdm z oddechem  – to jedna ważniejszych informacji. Kobiety dowiedzą się jaką funkcję pełnią mięśnie dna miednicy w ciele i  jakie korzyści płyną z aktywnych ćwiczeń – np. wyeliminowanie nietrzymania moczu, brak bólów kręgosłupa, brak bólu podczas stosunku, zwiększenie przyjemności seksualnej.

Zapraszam też do poznania swojej seksualności na poziomie fizycznym – mówiąc wprost “gdzie co mam?” oraz “jak to wygląda?”  oraz na poziomie energetycznym – ‘co zrobić aby harmonijnie korzystać z energii seksualnej na co dzień i w jaki sposób transformować ją na energię życiową?

1. Mięśnie dna miednicy w spódnicy.

Zapraszam Cię do poznania i odkrycia swojego Centrum – mięśni dna miednicy. Choć na co dzień ich nie widać i często o nich zapominamy to najbardziej aktywne mięśnie w naszym ciele.

Na warsztacie dowiesz się jakie korzyści płyną z aktywnych ćwiczeń  m.in:

 – wyeliminowanie nietrzymania moczu,

 – brak bólów kręgosłupa,

 – brak bólu podczas stosunku,

 – zwiększenie przyjemności s@ksualnej.

 A wszystko na luzie, bez spinki, bez treningu, w czuciu swojego ciała.

Wybierz coś dla Siebie…. albo weź WSZYSTKO! Bo na WSZYSTKO ZASŁUGUJESZ 

Ponadto:

1. Dostaniesz merytoryczną wiedzę na temat mięśni dna miednicy, jakie pełnią funkcję w ciele Kobiety, o ich połączeniach między narządami, innymi mięśniami i kręgosłupem oraz informacje dlaczego są tak         potrzebne Kobietom w codziennym życiu.

2.Doświadczysz medytacji oddechowych łączących oddech przeponowy z pracą mięśni dna miednicy.

3.Doświadczysz ćwiczeń rozluźniających i relaksujących Twoje ciało przy jednoczesnym zaangażowaniu mięśni dna miednicy.

4.Poczujesz co jest ważniejsze – napinanie czy rozluźnianie mięśni dna miednicy.

5.Dowiesz się i poczujesz co mięśnie dna miednicy mają wspólnego z Twoją przyjemnością seksualną?

6.Dostaniesz informację co zmienić w swoich codziennych nawykach aby wspierały Twoje mięśnie dna miednicy.

2. Energia seksualna a świadomość ciała. Odkryj sekret swojej przyjemności i witalności.

Zapraszam Cię na niezwykłą podróż odkrywania tajemnic Energii Seksualnej Kobiety oraz jej głębokiej relacji z własną świadomością ciała. Przygotuj się na fascynujący warsztat, który pozwoli Ci zgłębić sekrety Twojej przyjemności i witalności.

Energia seksualna u kobiet oraz świadomość ciała to temat pełen potencjału. Ten warsztat otworzy przed Tobą drzwi do poczucia  swojej MOCY, poprzez połączenie z ciałem, a w szczególności z Twoją miednicą. Podczas naszego spotkania będziesz miała okazję poznać o co tak naprawdę chodzi z tą energią seksualną oraz jak przejawia się w Twoim życiu. Na warsztacie otrzymasz odpowiedzi m.in na takie pytania jak: Gdzie “mieszka” ta energia? Czy może być aktywnie kształtowana?  I czy potrzebujemy ciała aby ją poczuć? 

Przeplatając wątki teoretyczne z praktycznymi doświadczeniami, zanurzymy się w morzu pytań. Czym dla Ciebie jest seksualność i jak wpływa na Twoje życie? Czy jest to jedynie akt fizyczny czy może też źródło duchowej harmonii? Odpowiedzi na te pytania będą kluczem do odkrycia Twojego centrum energetycznego oraz sposobów na budowanie więzi z partnerem lub partnerką.Nie będziemy unikać nawet najbardziej skomplikowanych kwestii. Czy energia seksualna może być dzielona i wymieniana między dwiema osobami? Czy potrzebujemy fizycznej obecności drugiej osoby, aby odczuć jej potęgę? Wejdziemy także w tajniki cielesności kobiecej, zrozumienie których pozwoli Ci jeszcze pełniej eksplorować ten fascynujący temat. Niech nasze spotkanie będzie nie tylko źródłem wiedzy, lecz także inspiracją do dalszych poszukiwań i doświadczeń. Połączymy mądrość z intuicją, tworząc harmonijną symfonię poznania i samodoskonalenia. Przygotuj się na głębokie zanurzenie w tematyce energii seksualnej i świadomości ciała, które pozwoli Ci odkryć niezwykłe możliwości Twojej kobiecej natury. To będzie podróż, która może odmienić sposób, w jaki postrzegasz siebie i swoje relacje z własnym ciałem oraz z otaczającym światem.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.