...

ALICJA ŁUKASIEWICZ

Jestem Kobietą… to najmocniej we mnie wybrzmiewa. Jestem  Instruktorką gimnastyki słowiańskiej z elementami tantry, Instruktorką metody Uwolnij ciało z gimnastyką słowiańską – trening mięśni dna miednicy, certyfikowaną instruktorką 8 tygodniowego treningu mięśni dna miednicy z oddechem i relaksem, coachką, instruktorem metody oddechowej Butejki, edukatorką seksualną oraz praktykiem tantry. Na co dzień prowadzę zajęcia i kursy dla Kobiet towarzysząc im w podróży do ich pełni, do ich kobiecości i czucia, jednocześnie dzieląc się swoim doświadczeniem i przeżywaniem tego co we mnie najbardziej żywe i prawdziwe. Na spotkaniach i warsztatach z radością i w zaufaniu odkrywam to co najcenniejsze ,najgenialniejsze i najprawdziwsze, w Nas Kobietach. Czuję całą sobą, że właśnie teraz jest najdoskonalszy czas na wzrastanie, na kreowanie swojej rzeczywistości w jej najpiękniejszej formie.

Moją medycyną jest Moje Ciało….. i jego Czucie na każdym poziomie, ze wszystkimi konsekwencjami. To Czucie jest bramą do  życia, do odkrywania Siebie i do pełnej akceptacji. Czucie ciała i  emocji, które przez nie przechodzą, ze świadomością, że są – to najpiękniejszy prezent jaki możemy dać same Sobie. Bez oceniania, krytykowania i wyrzutów. Czucie to rozmowa naszego ciała z naszą podświadomością, to nasz drogowskaz, busola… bo każde napięcie, rozluźnienie czy dolegliwość może być odpowiedzią na nasze pytanie. A drogą do tego jest oddech, czucie naszego niewidocznego centrum (mięśnie dna miednicy) i połączenie.

Zapraszam Kobiety do poznania i odkrycia swojego Centrum – mięśni dna miednicy. Choć  na co dzień ich nie widać i często o nich zapominamy to najbardziej aktywne mięśnie w naszym ciele. Będzie też dużo o połączeniu aktywizacji mdm z oddechem  – to jedna ważniejszych informacji. Kobiety dowiedzą się jaką funkcję pełnią mięsnie dna miednicy w ciele i  jakie korzyści płyną z aktywnych ćwiczeń – np. wyeliminowanie nietrzymania moczu, brak bólów kręgosłupa, brak bólu podczas stosunku, zwiększenie przyjemności seksualnej. Powiem też o tym co zrobić aby codzienne nawyki wspierały nasze mięśnie dna miednicy. A wszystko na luzie, bez spinki, bez treningu, w czuciu swojego ciała.

WARSZTAT

Mięśnie dna miednicy w spódnicy

Dostaniesz merytoryczną wiedzę na temat mięśni dna miednicy, jakie pełnią funkcję w ciele Kobiety, o ich połączeniach między narządami, innymi mięśniami i kręgosłupem oraz informacje dlaczego są tak potrzebne Kobietom w codziennym życiu.

Doświadczysz medytacji oddechowych łączących oddech przeponowy z pracą mięśni dna miednicy.

Doświadczysz ćwiczeń rozluźniających i relaksujących Twoje ciało przy jednoczesnym zaangażowaniu mięśni dna miednicy.

Poczujesz co jest ważniejsze – napinanie czy rozluźnianie mięśni dna miednicy.

Dowiesz się i poczujesz co mięśnie dna miednicy mają wspólnego z Twoją przyjemnością seksualną.

Dostaniesz informację co zmienić w swoich codziennych nawykach aby wspierały Twoje mięśnie dna miednicy.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.